top of page
osvetlenie-obyvacky.png

Napínané stropy Barrisol

Sme oficiálnym distribútorom pre napínané stropy originál Barrisol na Slovensku.

Barrisol Normalu je francúzsky výrobca a svetový líder v oblasti napínaných fólií. Už v 70. rokoch sa začala výroba prvých Barrisol napínaných membrán, ktoré boli pôvodne určené predovšetkým na použitie v interiéroch ako strešná izolácia proti vode a vlhkosti (barrisol = barrier and isolation).

Barrisol sa dnes už bežne používa v interiéri ako náhrada sadrokartónu a ponúka širokú škálu dizajnových možností, vrátane rôznych farieb, textúr a vzorov. Tieto stropy dokážu vytvoriť elegantný a moderný vzhľad, a to nielen v interiéroch, ale aj v komerčných priestoroch. Stropy z Barrisolu môžu byť aj akustické, takéto riešenie je veľmi atraktívne vďaka mikroperforácii, ktorá je v určitej výške neviditeľná voľným okom.

Výhodou barrisolových stropov je ich rýchla, jednoduchá a čistá montáž. Stropy Barrisol sú odolné voči vlhkosti a vode, čo ich robí ideálnymi pre kúpeľne, bazény, kuchyne a ďalšie priestory so zvýšenou vlhkosťou. Zároveň sú klasifikované ako neľahko horľavé materiály (trieda B). Pri požiari nepodporujú šírenie plameňa a neodkvapkávajú, čo zvyšuje bezpečnosť v prípade požiaru.

Vďaka svojim výhodám sa napínané stropy Barrisol stali obľúbenou voľbou pre architektov a dizajnérov, ktorí hľadajú štýlové, funkčné a trvanlivé riešenie pre svoje projekty.

Prezrite si ďalšie riešenia

Zaujalo vás niektoré z riešení alebo máte svoju vlastnú predstavu, ktorú by ste radi zrealizovali?

Radi vám profesionálne poradíme. Stačí ak vyplníte náš formulár a my vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme za váš záujem. Správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme.

bottom of page