top of page
osvetlenie-obyvacky.png

Komplexné riešenia osvetlenia

Návrhom osvetlenia spolu s interiérom dokážeme využiť jeho maximálny potenciál.

Ideálne je osvetlenie riešiť spolu s nábytkom, vtedy dokážeme využiť maximálny potenciál interiéru, zvýrazniť textúry nábytku a v neposlednom rade navýšiť aj hodnotu nehnuteľnosti. Osvetlenie má na výsledný efekt a celkové vnímanie a pocit z interiéru výrazny vplyv a nemalo by sa podceňovať.

Správne osvetlenie môže zvýrazniť textúry a farby interiéru a vytvoriť príjemnú atmosféru. Rôzne typy svietidiel môžu v miestnosti vytvoriť viacero úrovní osvetlenia. Výber tvaru, farby a materiálu svietidiel môže korešpondovať s dizajnom interiéru a tak vytvoriť harmonický celok s nábytkom a ostatnými prvkami.

Dôležité je zabezpečiť dostatočnú intenzitu a rovnomernosť svetla v priestore. Miestnosti s nedostatočným osvetlením môžu byť nepraktické a nekomfortné, zatiaľ čo príliš jasné svetlo môže byť nepríjemné pre oči. Preto je dôležité plánovať osvetlenie tak, aby vyhovovalo konkrétnemu účelu miestnosti, ako je napríklad čítanie, práca alebo relax.

Inšpirujte sa našimi komplexnými realizáciami osvetlenia od návrhu svetelným technikom po samotnú inštaláciu. Fotenia komplexných pojektov nájdete v našej galérii realizácií.

Prezrite si ďalšie riešenia

Zaujalo vás niektoré z riešení alebo máte svoju vlastnú predstavu, ktorú by ste radi zrealizovali?

Radi vám profesionálne poradíme. Stačí ak vyplníte náš formulár a my vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme za váš záujem. Správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme.

bottom of page