top of page
osvetlenie-obyvacky.png

Inteligentné domy

Domáca automatizácia prináša výhody pohodlia, bezpečnosti a energetickej úspory do vášho domova.

S pomocou Loxone môžete získať úplnú kontrolu nad svojím domovom. Systém zahŕňa inteligentné ovládače, senzory, osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečenie, multimédiá a mnoho ďalších komponentov. Všetky tieto prvky sú navzájom prepojené a riadené centrálne, čo umožňuje automatizáciu a optimalizáciu rôznych aspektov vášho domova.

Jednou z hlavných výhod Loxone je inteligentný prístup k automatizácii. Systém sa učí vaše preferencie a rutiny a prispôsobuje sa vášmu životnému štýlu. Napríklad, môže automaticky regulovať teplotu v miestnostiach podľa vonkajšej teploty, zatvárať žalúzie na ochranu pred slnečným žiarením alebo dokonca reagovať na prítomnosť ľudí v miestnostiach.

Okrem toho Loxone ponúka tiež možnosť diaľkového riadenia vášho domova cez mobilnú aplikáciu. To znamená, že môžete monitorovať a ovládať rôzne funkcie vášho domova aj z diaľky. Napríklad, môžete zapnúť kúrenie pred návratom domov, alebo zabezpečiť dom po odchode z domu.

Sme Loxone platinovým partnerom a so systémom máme viac ako 10-ročné skúsenosti. Všetky naše svietidlá sú absolútne kompatibilné s Loxone.

www.domyinteligentne.sk

Prezrite si ďalšie riešenia

Zaujalo vás niektoré z riešení alebo máte svoju vlastnú predstavu, ktorú by ste radi zrealizovali?

Radi vám profesionálne poradíme. Stačí ak vyplníte náš formulár a my vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme za váš záujem. Správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme.

bottom of page