top of page

Návrh osvetlenia

Zverte riešenie osvetlenia do rúk odborníkov. V našom tíme nájdete špecialistov na osvetlenie, riadenie a interiérový dizajn, vďaka čomu vám vieme poskytnúť kvalitný "human centric" návrh osvetlenia v harmónii s interiérom. Spolupracujeme iba s tými najlepším a poctivo pre vás výberáme svietidlá od výhradne overených európskych výrobcov so zárukou až do 10 rokov. Kvalitné, zdravé a trvácne riešenia osvetlenia sú našou prioritou. Vieme zabezpečiť kompletnú realizáciu nášho návrhu osvetlenia, od výroby osvetlenia na mieru, koordináciu so stavbou až po inštaláciu vlastnými technikmi. Zdieľajte s nami podklady k vášmu projektu a začnite plánovať vaše nové bývanie s odborníkmi na kvalitné svetlo.

Návrh osvetlenia

Cena: od 180.00 € s DPH podľa rozsahu

50% zľava v prípade objednávky osvetlenia.

Návrh osvetlenia zahŕňa:


  • zakreslenie osvetlenia do pôdorysu v mierke v online prístupnom systéme miro

  • návrh osvetlenia a moodboard riešenia v pdf

  • výber konkrétnych modelov svietidiel

  • výpočet vhodnej svietivosti a špecifikácia jednotlivých produktov

  • návrh ovládacích prvkov spojených s riešením osvetlenia

  • kalkulácia podľa návrhu

  • konzultácia k návrhu s našimi odborníkmi osobne alebo online


Následná realizačná dokumentácia pre profesie elektro a ďalšie stavebné detaily sa naceňuje individuálne podľa počtu miestností a počtu finálne vybraných svietidiel. Zabezpečujeme kompletnú realizáciu od návrhu, cez koordináciu so stavbou až po samotnú inštaláciu vlastným tímom technikov. Na mieru, na kľúč a bez starostí.


Cena návrhu je závislá od rozsahu. Zdieľajte s nami podklady k vášmu projektu a radi vám pošleme ponuku na komplexný návrh osvetlenia celého domu, návrh osvetlenia exteriéru alebo návrh iba vybraných miestností.


Zaujíma vás ako prebieha spracovanie návrhu?


Prečítajte si o priebehu spracovania návrhu prostredníctvom interaktívneho online systému miro v našom blogu.

Máte záujem o túto službu?

Kontaktujte nás vyplnením formulára a my sa vám ozveme hneď, ako to bude možné. Alebo využite možnosť bezplatnej úvodnej konzultácie v štúdiu alebo online a dohodnite si termín na konkrétny čas. Radi vám poradíme.

10:00
Narať súbor

Vašu správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme. Prosím, skontrolujte si aj SPAM.

Mohli by ste tiež potrebovať

Naše realizácie

Prezrite si výsledky našej práce.