top of page

Konzultácia online

Nemôžete navštívíť naše štúdio osobne? Nevadí. Konzultujte s nami vašu predstavu dokonalého osvetlenia online z pohodlia vašej obývačky. Naši odborníci na kvalitné osvetlenie vám radi poradia nielen s výberom vhodného typu svietidiel do vášho priestoru ale aj s ich inteligentným ovládaním. Tak, aby osvetlenie bolo v harmónii s interiérom, v súlade s biorytmami vášho tela a jeho ovládanie bolo maximálne komfortné. Úvodná konzultácia s našimi odborníkmi je zdarma a trvá približne 30 minút. Využite možnosť bezplatnej úvodnej konzultácie ešte dnes.

Konzultácia online

Cena: 48.00 € s DPH/hod. Úvodná konzultácia zdarma.

Ako online konzultácia prebieha?


Formou audio alebo video hovoru prostredníctvom Google Meet alebo inej platformy ľubovoľným dostupným online chat spôsobom.


Ako sa na online konzultáciu pripraviť?


Ideálne je s nami zdielať podklady (pôdorys, interiérovú štúdiu, fotografie a pod.) ešte pred stretnutím, aby sme s vašim projektom zoznámili predom a využili čas vyhradený na konzultáciu na maximum.


Osobná konzultácia u vás doma


Vieme vás navštiviť a konzultovať riešenia osvetlenia aj u vás doma alebo na stavbe. Cena osobnej konzultácie mimo štúdia v Bratislave je 60.00 € s DPH/hod + cena výjazdu v závislosti od adresy objektu.

Máte záujem o túto službu?

Kontaktujte nás vyplnením formulára a my sa vám ozveme hneď, ako to bude možné. Alebo využite možnosť bezplatnej úvodnej konzultácie v štúdiu alebo online a dohodnite si termín na konkrétny čas. Radi vám poradíme.

10:00
Narať súbor

Vašu správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme. Prosím, skontrolujte si aj SPAM.

Mohli by ste tiež potrebovať

Naše realizácie

Prezrite si výsledky našej práce.

Naši klienti hovoria za nás

"Kvalitné osvetlenie, profesionálny prístup, nadšenie nás neprechádza ani po 4 mesiacoch. Jednoznačne odporúčam."

Osvetlenie bytu v Bratislave, Petržalka. Komplexné riešenie osvetlenia celého bytu vrátane ovládacích prvkov.

František S.

bottom of page