top of page

Konzultácia v štúdiu

V Štúdiu svetla sa zaoberáme osvetlením komplexne a vieme vám poradiť s viac ako len výberom toho pravého svietidla do vašej obývačky. Kvalitné osvetlenie je komplexné riešenie, zhodnotenie interiéru a výber vhodnej kombinácie svietidiel, ich umiestnenia, smerovania a v neposlednom rade aj ovládania. Tak, aby osvetlenie bolo v harmónii s interiérom a zároveň bolo pre nás ako človeka čo najprirodzenejšie a zosúladilo sa s našimi biologickými hodinami. Naši odborníci na kvalitné svetlo vám radi poradia s tým, ako by malo "human centric" osvetlenie vyzerať a vysvetlia a predvedú účel rôznych typov svietidiel osobne v našom štúdiu.

Konzultácia v štúdiu

Cena: 48.00 € s DPH/hod. Úvodná konzultácia zdarma.

Kde konzultácia prebieha?


V našom showroome a štúdiu v dome nábytku LightPark v Bratislave. Nájdete nás na 1. poschodí oproti výťahom. Parkovať sa dá bezplatne v podzemnej garáži.


Adresa: Račianska 90, 831 02 Bratislava


Ako sa na online konzultáciu pripraviť?


Ideálne je s nami zdielať podklady (pôdorys, interiérovú štúdiu, fotografie a pod.) ešte pred stretnutím, aby sme s vašim projektom zoznámili predom a využili čas vyhradený na konzultáciu na maximum.


Osobná konzultácia u vás doma


Vieme vás navštiviť a konzultovať riešenia osvetlenia aj u vás doma alebo na stavbe. Cena osobnej konzultácie mimo štúdia v Bratislave je 60.00 € s DPH/hod + cena výjazdu v závislosti od adresy objektu.

Máte záujem o túto službu?

Kontaktujte nás vyplnením formulára a my sa vám ozveme hneď, ako to bude možné. Alebo využite možnosť bezplatnej úvodnej konzultácie v štúdiu alebo online a dohodnite si termín na konkrétny čas. Radi vám poradíme.

10:00
Narať súbor

Vašu správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme. Prosím, skontrolujte si aj SPAM.

Mohli by ste tiež potrebovať

Naše realizácie

Prezrite si výsledky našej práce.