top of page

Konzultácia v štúdiu

V Štúdiu svetla sa zaoberáme osvetlením komplexne a vieme vám poradiť s viac ako len výberom toho pravého svietidla do vašej obývačky. Kvalitné osvetlenie je komplexné riešenie, zhodnotenie interiéru a výber vhodnej kombinácie svietidiel, ich umiestnenia, smerovania a v neposlednom rade aj ovládania. Tak, aby osvetlenie bolo v harmónii s interiérom a zároveň bolo pre nás ako človeka čo najprirodzenejšie a zosúladilo sa s našimi biologickými hodinami. Naši odborníci na kvalitné svetlo vám radi poradia s tým, ako by malo "human centric" osvetlenie vyzerať a vysvetlia a predvedú účel rôznych typov svietidiel osobne v našom štúdiu.

Konzultácia v štúdiu

Cena: 48.00 € s DPH/hod. Úvodná konzultácia zdarma.

Kde konzultácia prebieha?


V našom showroome a štúdiu v dome nábytku LightPark v Bratislave. Nájdete nás na 1. poschodí oproti výťahom. Parkovať sa dá bezplatne v podzemnej garáži.


Adresa: Račianska 90, 831 02 Bratislava


Ako sa na online konzultáciu pripraviť?


Ideálne je s nami zdielať podklady (pôdorys, interiérovú štúdiu, fotografie a pod.) ešte pred stretnutím, aby sme s vašim projektom zoznámili predom a využili čas vyhradený na konzultáciu na maximum.


Osobná konzultácia u vás doma


Vieme vás navštiviť a konzultovať riešenia osvetlenia aj u vás doma alebo na stavbe. Cena osobnej konzultácie mimo štúdia v Bratislave je 60.00 € s DPH/hod + cena výjazdu v závislosti od adresy objektu.

Máte záujem o túto službu?

Kontaktujte nás vyplnením formulára a my sa vám ozveme hneď, ako to bude možné. Alebo využite možnosť bezplatnej úvodnej konzultácie v štúdiu alebo online a dohodnite si termín na konkrétny čas. Radi vám poradíme.

10:00
Narať súbor

Vašu správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme. Prosím, skontrolujte si aj SPAM.

Mohli by ste tiež potrebovať

Naše realizácie

Prezrite si výsledky našej práce.

Naši klienti hovoria za nás

"Kvalitné osvetlenie, profesionálny prístup, nadšenie nás neprechádza ani po 4 mesiacoch. Jednoznačne odporúčam."

Osvetlenie bytu v Bratislave, Petržalka. Komplexné riešenie osvetlenia celého bytu vrátane ovládacích prvkov.

František S.

bottom of page