top of page
osvetlenie-obyvacky.png

Osvetlenie v chladených stropoch

Osvetlenie v stropoch s chladiacimi systémami si vyžaduje dôkladnú prípravu.

Inštalácia osvetlenia do stropov so stropným chladením si vyžaduje špeciálne technické riešenia a príprava pre osvetlenie často začína už počas realizácie hrubej stavby. Dôležité je v tomto prípade dôkladné plánovanie a príprava stavby pre vaše vysnívané riešenie osvetlenia. Možností je veľa, ak sa spraví príprava, osadia sa špeciálne boxy pre svietidlá a chráničky na káble, ktoré sa spolu s chladením zalejú betónom môžete mať aj zápustné svietidlá v betónovom strope s chladením. Okrem viacerých možností výberu svietidiel budete mať väčšiu variabilitu aj pri výbere úchytných prvkov svietidiel do stropu, ktoré navýšia celkovú estetickosť vášho interiéru.

Pokiaľ je chladenie už zrealizované a výber osvetlenia sa nechal na poslednú chvíľu je dôležité, aby inštaláciu osvetlenia realizoval odborník s profesionálnym vybavením a nestalo sa, že sa navŕta niektorá z rúrok chladenia prechádzajúcich stropom. Na realizáciu osvetlenia v chladených stropoch máme know-how, skúsených technikov ako aj profesionálne výbavenie, endoskop a termovíznu kameru.

O procese prípravy pre osvetlenie v stropných chladiacich systémoch sa môžete dozvedieť viac z našich fotografií alebo v našom blogu.

Prezrite si ďalšie riešenia

Zaujalo vás niektoré z riešení alebo máte svoju vlastnú predstavu, ktorú by ste radi zrealizovali?

Radi vám profesionálne poradíme. Stačí ak vyplníte náš formulár a my vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme za váš záujem. Správu sme prijali. Čoskoro sa vám ozveme.

bottom of page