top of page

Lumilogy TOP SELLER: LED svietidlo LOOP E 1600 s nepriamym podsvietením

Updated: Mar 21

Ako výrobca osvetlenia na mieru vám prestavujeme náš najpredávanejší model nad jedálenský stôl LOOP E 1600 LED AMBIENT s voliteľným dekórom. V článku sa dozviete, čo tento model robí tak obľúbeným a výnimočným.


Svietidlo lumilogy LOOP E 1600 so zlatým metalickým dekórom nad jedálenským stolom


Ideálny nad jedálenský stôl


Elipsový model LOOP E najviac vynikne nad jedálenským stolom. Zavesený je kolmo na tenkých oceľových lankách a výšku závesu si viete podľa potreby prispôsobiť. Visieť môže aj na minimálnom závese iba 10 cm od stropu. Krásne je riešený prechod medzi difúzorom a korpusom svietidla a mierne skosená vnútorná hrana nahráva elegancii tohto modelu.
Ambientné podsvietenie s nočnými LED 2200K


S obľúbenou svetelnou výbavou LED AMBIENT máte hneď dve svietidlá v jednom, priame intenzívne svetlo a nepriame ambientné podsvietenie. Oba svetelné okruhy sú ovládané samostatne a to bez potreby úpravy kabeláže. Nepriame svetlo je ideálnym doplnkom svetelných stropov, ktorý oceníte najmä večer pri romantickej večeri, vínku, pozeraní vášho obľúbeného filmu alebo inej forme relaxu. Super teplá farba svetla 2200K obsahuje iba minimum modrej zložky, tým pádom je ideálnou voľbou práve do nepriameho svetla, ktorým svietime najmä večer. Nielen, že umocní príjemnú večernú atmosféru ale tým, že neblokuje vylučovanie hormónu spánku melatonínu dopomôže k zdravému plnohodnotnému spánku a k regenerácii nášho tela.


osvetlenie obývačky závesné drevené svietidlo LED svetelné stropy
Svietidlo lumilogy LOOP E 2000 LED AMBIENT s orechovým dekórom v obývačke a zápustný ELI 1200 v kuchyni

Nepriame svetlo s nočnými LED 2200K má príkon 55 W, čo zodpovedá svetelnému toku 5 400 lm. Priame svetlo je teplé biele 3000K s celkovým príkonom 105 W a svetelným tokom 13 300 lm. Svietidlo LOOP E 1600 LED AMBIENT nám v prepočte nahradí až 14 klasických 100 W žiaroviek. Oba okruhy je možné stmievať a intenzitu svetla si podľa potreby prispôsobiť.Voliteľný dekór svietidla


osvetlenie galérie osvetlenie do vysokého stropu závesné svietidlo svetelné stropy
Svietidlo lumilogy LOOP E 2000 s textilným dekórom a napájaním po lankách

Ako povrchový materiál svietidiel lumilogy používame kvalitné 3M Di-Noc architektonické fólie, ktorých je vyše 400 druhov. Vybrať si môžete z viacerých materiálových prevedení: drevo, textil, kov, koža či rôznych abstraktných materiálov alebo jednofarebných dekórov. Zlaďte si osvetlenie k zariadeniu vášho interiéru alebo vytvorte solitér.
Dokonalý rozptyl svetla s difúzorom Barrisol


Veľká difúzna plocha z originál membrány Barrisol zabezpečuje dokonalú rovnomernosť svetla v priestore a maximálny svetelný komfort. Svetlo je rozptýlené rovnomerne, neoslňuje. Nielen že je svetelný strop šetrný k našim očiam, ale aj k prírode. Barrisol je ekologický a 100% recyklovateľný materiál, ktorý ako jediný na Slovensku má certifikáty, že neobsahuje žiadne toxické a zdraviu škodlivé látky. Vo vypnutom stave je matný biely, čím je navýšená celková estetika svietidla a v zapnutom stave cez neho nepresvitajú jednotlivé body LED čipov a to aj napriek tomu, že je iba 16 mikrónov tenký.


Svietidlo lumilogy LOOP E 2000 LED AMBIENT s orechovým drevo dekórom a napájaním po lankách


100% prachotesnosť


Precízne ručné spracovanie zabezpečuje 100% prachotesnosť svietidla. Žiadne mušky ani prach sa pod prémiový difúzor Barrisol nedostanú, čo naše osvetlenie robí priam bezúdržbovým riešením.
Ovládanie technológiou Casambi


Jednoduché a intuitívne ovládanie osvetlenia technológiou Casambi. Každé svietidlo je autonómne a nepotrebuje centrálnu riadiacu jednotku, čím je zabezpečená maximálna spoľahlivosť riešenia. Casambi umožňuje ovládanie cez voľne stiahnuteľnú aplikáciu a ovládanie sa dá rozšíriť aj o diaľkový ovládač Xpress, moduly pod nástenné tlačidlá alebo kinetické (bezdrôtové a bezbaterkové) stmievače v dizajne NIKO. Ovládanie Casambi sa prispôsobí vašim požiadavkám a samozrejmosťou naďalej ostáva klasické ovládanie nástenným vypínačom.Pokiaľ máte vlastný inteligentný systém možnosťou je aj integrácia svetelného stropu do inteligentných domácností s podporou štandardov ako DALI, DMX, KNX, LOXONE a ďalších.Záruka až 10 rokov


Vlastný vývoj elektroniky a precízne ručné spracovanie zabezpečujú kvalitnú prevádzku a dlhú životnosť svietidla. Tým, že máme výrobu plne pod kontrolou a dôverne poznáme všetky komponenty, z ktorých sa svietidlo skladá, za naše riešenie ručíme až 10 ročnou zárukou.


závesné svietidlo nad jedálenský stôl osvetlenie jedálne LED svetelné stropy
Svietidlo lumilogy LOOP E 2000 s dekórom antracit nad jedálenským stolom a CIR 1800 v obývačke


 

Dôležité faktyzáruka svetelných stropov vyrobené na Slovensku na mieru

 

dizajnové svietidlá vyrobené na mieru LED svetelné stropy

Zariaďujete alebo plánujete interiér?


Kontaktujte nás alebo sa príďte inšpirovať do nášho showroomu.291 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page